Coldrex Max Grip cytrynowy 10 saszetek

2018-05

New

10 Items

CHF 3.50

Skład:

1 saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 40 mg kwasu askorbowego, sacharozę, kwas cytrynowy, cytrynian sodu, skrobię kukurydzianą, sodu cyklaminian, sodu sacharynę, bezwodną krzemionkę koloidalną, aromat cytrynowy, kurkuminę (E100)