Coldrex Max Grip cytrynowy 10 saszetek

2018-05

New

12 Items

CHF 5.90

Skład:

1 saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 40 mg kwasu askorbowego, sacharozę, kwas cytrynowy, cytrynian sodu, skrobię kukurydzianą, sodu cyklaminian, sodu sacharynę, bezwodną krzemionkę koloidalną, aromat cytrynowy, kurkuminę (E100)